NASZ CEL TO LIDER

we wszystkich sektorach branży budowlanej

Konsolidacja w celu osiągnięcia najwyższej korzyści

GRUPA MAJSTER działa we wszystkich sektorach branży budowlanej. Skupia w swojej strukturze osiem podmiotów, które harmonijnie tworzą skonsolidowaną całość i wspierają nawzajem swoje działania. Brak firm zewnętrznych w procesie realizacji inwestycji przyczynia się do utrzymania wyznaczonych celów i standardów, jakie Grupa wyznacza sobie we wszystkich swoich realizacjach.

W skład GRUPY MAJSTER wchodzą następujące podmioty:

Blisko 100 lat tradycji

 1. Handel materiałami budowlanymi zapoczątkował w latach 20-tych Józef Świec, prowadząc sklep z materiałami malarsko – budowlanymi.

  Działalność ta jest rozwijana przez kolejne okresy naszej historii.

 2. Wychowany wśród worków z farbą, wnuk Józefa – Piotr Świec podejmuje pracę w firmie dziadka i znacząco przyczynia się do jej rozwoju, co owocuje w kolejnych latach działalności.

 3. Kolejnym etapem rozwoju firmy, jest budowa grupy zakupowej w województwie kujawsko-pomorskim, do której dołączyło ponad 50 prężnie działających firm. Rozwój sieci wymusza budowę magazynów logistycznych o powierzchni ponad 3 hektarów i zakupienie ponad 40 Tirów do obsługi rynku.

 4. Piotr Świec przekształca i rozwija firmę, która pod nową nazwą Atlas Kujawy odnosi kolejne sukcesy. Ciężka praca i zaangażowanie pracowników oraz współpracowników pozwala na podejmowanie kolejnych inicjatyw w branży budowlanej.

 5. Rok 2004 nie był udany dla branży budowlanej. Dynamicznie zmieniająca się sytuacja na rynku handlu materiałami budowlanymi, za sprawą rosnącej konkurencji z obcym kapitałem, w bardzo szybkim tempie przejmuje udziały w rynku, na czym tracą duże i małe firmy polskie.

 6. Receptą na zawirowania rynku materiałów budowlanych okazuje się powstanie firmy MAJSTER DEVELOPMENT, która z wielkim impetem wkroczyła w rynek developerski.

 7. Handel materiałami budowlanymi był zawsze stawiany w naszej firmie na pierwszym miejscu. Skłoniło zarząd firmy do podjęcia kolejnych działań. Zbudowany z wysokiej klasy specjalistów zespół, podjął się budowy największej sieci sklepów, marketów i składów budowlanych w Polsce –
  MAJSTER BUDOWLANE ABC.

 8. W związku z dynamicznym rozwojem firmy MAJSTER DEVELOPMENT oraz ekspansji na teren całego kraju, do GRUPY MAJSTER dołącza Spółka BUDOM , przedsiębiorstwo budowlane, które jest generalnym wykonawcą wszystkich inwestycji GRUPY MAJSTER.

 9. Powstaje pierwszy market budowlany pod nazwą PSZCZÓŁKA . Jeszcze w tym roku zostało otwartych kolejnych

  14 marketów

 10. 31

  Marketów Budowlanych PSZCZÓŁKA

  5

  Oddanych dużych inwestycji DEVELOPERSKICH

  800

  Punktów handlowych w Sieci MAJSTER BUDOWLANE ABC

 11. 44

  44

  Markety Budowlane PSZCZÓŁKA

  7

  Oddanych dużych inwestycji DEVELOPERSKICH

  998

  Punktów handlowych w Sieci MAJSTER BUDOWLANE ABC

 12. GRUPA MAJSTER to 8 prężnie działających spółek i każda z nich tworzy już swoją własną historię...

MAJSTER BUDOWLANE ABC W GRUPIE MAJSTER

MAJSTER BUDOWLANE ABC to najszybciej rozwijająca się nowoczesnych Marketów Budowlanych w Polsce.

Na mapie kraju możemy odnaleźć blisko 1000 punktów handlowych pod znanymi brandami takimi jak:

Markety
Dom i Ogród
Markety
Dla Profesjonalistów
Małe Markety
Dla Wykonawców

MAJSTER DEVELOPMENT W GRUPIE MAJSTER

Firma Majster Development to lider w dziedzinie nowoczesnego designu, który wkroczył na polski rynek nieruchomości w 2005 roku i błyskawicznie osiągnął status czołowego przedsiębiorcy. Dynamiczny rozwój firmy to efekt pracy wykwalifikowanej załogi, wśród której znajdują się wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem w branży budownictwa mieszkaniowego.

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOM W GRUPIE MAJSTER

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE BUDOM rozpoczęło swoją działalność 2013 roku specjalizując się w generalnym wykonawstwie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego przy zachowaniu najwyższej jakości robót. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, BUDOM jest liderem z ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku budowlanym.

Efektywna i fachowa kadra inżynierska, potencjał ekonomiczny oraz wykonawczy gwarantują płynną, szybką realizację w najwyższym standardzie jakości robót. BUDOM oferuje tryb realizacji inwestycji w charakterze Generalnego Wykonawstwa obejmujący kompleksowe prowadzenie inwestycji, dostosowane do potrzeb i wymagań klienta.

Od 2017 r. Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOM weszło w skład grupy kapitałowej MAJSTER

ARTTECH INSTALACJE W GRUPIE MAJSTER

ARTTECH INSTALACJE Sp. z o.o. to największa hurtownia w branży instalacyjnej, grzewczej, sanitarnej oraz sieciach zewnętrznych w centralnej Polsce.

Gama produktów oferowanych jest bardzo szeroka i obejmuje kompletne systemy instalacyjne np.: ze stali, miedzi, tworzyw sztucznych, przeznaczonych do wody pitnej, instalacji centralnego ogrzewania w tym również do ogrzewania podłogowego. Spółka jest generalnym dostawcą systemów instalacyjnych na wszystkie inwestycje realizowane przez GRUPĘ MAJSTER..

Od 2013 r. ARTTECH INSTALACJE Sp. z o.o. weszło w skład grupy kapitałowej MAJSTER

BIURO PROJEKTOWE MAJSTER DEVELOPMENT

Trzon pracowni stanowią projektanci z ponad 20-letnim doświadczeniem, zdobywanym w kilku krajach Europy, w różnych biurach i spółkach projektowych, na różnych placach budowy.

Od 10 lat ten sam zespół ludzi wymyśla, planuje, projektuje i realizuje inwestycje GRUPY MAJSTER: projekty osiedli mieszkaniowych, rezydencji, domów mieszkalnych wielorodzinnych, sklepów, marketów „Pszczółka”, „Budowlane ABC”.

      

Inwestuj w profesjonalizm